W przypadku poważnej awarii sprzętu zapewniamy sprzęt zastępczy.

Serwis i naprawa sprzętu IT

Nasi pracownicy zajmują się od kilkunastu lat konfiguracją i serwisem komputerów PC w trzech miejscowościach: Augustowie, Ełku i Grajewie. Jesteśmy najstarszą i zarazem największą firmą w tym regionie, a to z kolei zaowocowało ogromną wiedzą i sporym doświadczeniem, którego nie mają inne firmy z mniejszym stażem. Nasi specjaliści uaktualniają oraz poszerzają wiedzę są na bieżąco z najnowszymi trendami w sprzęcie i oprogramowaniu.

Usługi serwisowe wykonujemy bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy, bez konieczności oddawania sprzętu PC do serwisu. Jeśli uszkodzeniu ulegnie któryś z komponentów komputera zaoferujemy Państwu wymianę, ponieważ prowadzimy magazyn części zamiennych.

W przypadku poważniejszej awarii Państwa sprzętu zapewniamy sprzęt zastępczy, podobnych parametrów na okres naprawy.

Naszym stałym klientom udostępniliśmy linię telefoniczną, którą obsługują nasi konsultanci. W tym miejscu będzie można dowiedzieć się w jaki sposób rozwiązać mały problem bądź uzyskać poradę jak z tym problemem postępować.

SPRZĘT

  • Diagnostyka, naprawa komputerów PC i notebooków
  • Instalacja, konfiguracja, modernizacja komputerów PC i notebooków
  • Diagnostyka i naprawa urządzeń peryferyjnych
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych

OPROGRAMOWANIE

Zajmujemy się także instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych MS Windows 8/7/Vista/XP/2000/98, Linux, diagnostyką i naprawą systemów operacyjnych MS Windows 8/7/Vista/XP/2000/98, Linux oraz instalacją, konfiguracją i diagnostyką podłączeń do sieci lokalnej i Internet.
Ponadto zajmujemy się instalacją i konfiguracją programów antywirusowych i usuwaniem wirusów np., Trojanów czy spyware. Wykonujemy również kopie zapasowe, archiwizację i odzyskiwanie utraconych danych.
Audyt legalności oprogramowania.
Instalacja i konfiguracja oprogramowania na życzenie naszego klienta.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy w serwisie, ponadto przestrzegamy naszych nowych jak i dotychczasowych klientów przed „specami” od komputerów, którzy w rzeczywistości okazują się amatorami, a ich „zabawa” w naprawę systemów operacyjnych okazuje się bolesna i bardzo kosztowna.